Sunrise Festival – czego możemy się spodziewać?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sunrise Festival to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie Środkowo-Wschodniej odbywający się raz w roku w Podczelu, wschodniej dzielnicy Kołobrzegu. Czego się spodziewać po tegorocznej imprezie? Przeczytaj!

Sunrise Festival to nade wszystko niesamowite doznania wizualne i muzyczne. W tym roku na scenach miasteczka SunCity wystąpią tacy światowi artyści jak Alok z Brazylii, Alesso i Eric Prydz ze Szwecji, Carl Cox i Faithless z Wielkiej Brytanii, a także David Guetta z Francji i ATB z Niemiec. Widownię rozpali też niezastąpiony Marshmello przybyły z USA i Nicky Romero z Holandii. Oczywiście to nie cały line-up festiwalu, lecz tylko jego przedsmak. Z całością programu możesz się zapoznać na oficjalnej stronie.

Sunrise Festival słynie też z bardzo dobrej organizacji. Z myślą o uczestnikach stworzono miasteczko SunCity, które oferuje aż trzy rodzaje noclegów, do tego wiele stref gastronomicznych, rekreacyjnych i usługowych. Jeśli więc lubisz festiwale, a przy tym komfort i wygodę, dłużej nie zwlekaj i kupuj bilet na Sunrise Festival!

Zdj. główne: Danny Howe/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*