Trwają prace nad drugim sezonem jednego z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Serial „Rojst” po udanym debiucie w 2019 roku doczekał się swojej drugiej odsłony. Tymczasem pierwszy sezon serialu można obejrzeć obecnie na platformie Netflix.

Dopiero na ekrany kin trafił pełnometrażowy film Jana Holoubka „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, a portale filmowe donoszą o trwających zdjęciach do nowego sezonu „Rojsta”. Serial powstał dla platformy Showmax, następnie prawa do emisji produkcji wykupił Netflix, który najprawdopodobniej zamówił drugi sezon. Pierwsza transza odniosła ogromny sukces na polskim rynku seriali. Pozytywne recenzje dotyczyły nie tylko dobrego scenariusza i spektakularnej realizacji technicznej, ale przede wszystkim gwiazdorskiej obsady. W głównych rolach wystąpił genialny duet aktorski: Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Ich postacie mają się także pojawić w drugim sezonie serialu.

Co wiadomo o nowym sezonie
„Rojsta”?

O samej fabule serialu Jana Holoubka nie wiadomo zbyt dużo. Oprócz obsady z poprzedniej części, ma się pojawić kilka nowych twarzy. Główną rolę kobieca ma odgrywać Magdalena Różczka, a partnerować będzie jej Łukasz Simlat. Fabuła drugiego sezonu ma rozgrywać się pod koniec lat 90. i opowiadać historię policjantki z Warszawy. Głowna bohaterka zostanie wysłana do małego miasta na południu Polski na zasadzie międzyregionalnej wymiany. Miasteczko, do którego przyjeżdża skrywa wiele tajemnic, a każda z nich jest coraz mroczniejsza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*