Znajdź pracę w Holandii i zarabiaj więcej. Codziennie nowe oferty pracy dostępne na GlosPolski.nl!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Emigracja Polaków do Holandii jest coraz częściej spotykana. Według szacunkowych danych jest nas w tym kraju około 250 tysięcy. Po Niemczech i Wielkiej Brytanii, które przodują w rankingu, jest to trzecie co do ilości miejsce godne do życia dla polonii. W Holandii jest bardzo niskie bezrobocie, które oscyluje wokół 3,5%. Nic więc dziwnego, że o pracę w tym państwie nie jest trudno. Poszukiwane są osoby w branży gastronomicznej, hotelarskiej, budowlanej, a nawet przy opiece osób starszych. Aktualne oferty pracy znajdziesz bez problemu w Głosie Polskim!

Aktualne, popularne i najnowsze ogłoszenia o pracę na GlosPolski.nl!

Rozważasz pracę w Holandii, ale nie wiesz gdzie szukać sprawdzonych i rzetelnych ofert? “Praca Holandia” jest wyszukiwana w Google 15 tysięcy razy w ciągu miesiąca. Nie ma się co temu dziwić, bo pracodawcy oferują tam wysokie i godne zarobki, a także w wielu przypadkach miejsce zakwaterowania. Ogłoszenia o pracę dotyczą kobiet, mężczyzn, osób na emeryturze czy ludzi młodych, chcących dorobić na studia. Każda z tych grup bez problemu znajdzie pracę m.in. w rolnictwie, ogrodnictwie, przy pakowaniu produktów, na samej produkcji lub sklepie spożywczym jako ekspedientka. Przy oszczędnym wydawaniu w ciągu kilku miesięcy pracy można przywieźć sporą ilość gotówki. Wejdź na https://glospolski.nl/ i znajdź zatrudnienie w Holandii jeszcze dziś!

Praca w Holandii bez języka to nie problem, a zarobek jest wyższy niż w Polsce

Magazynierzy, pracownicy produkcji, zbieracze owoców i warzyw. Prace te nie wymagają znajomości języka niderlandzkiego. Wystarczy, że znasz podstawy języka angielskiego. Holandia jest krajem, w którym angielski jest bardzo popularny. Sami Holendrzy są bardzo otwarci i pozytywnie nastawieni, a Polacy mają tam wyrobioną dobrą opinię uczciwych i rzetelnych pracowników. Przebywając na co dzień wśród osób, które rozmawiają w innym języku, to doskonała okazja do nauczenia się chociażby podstaw niderlandzkiego, którego znajomość zaowocuje w przyszłości. 

O czym przeczytasz jeszcze w Głosie Polskim? 

Portal ten codziennie publikuje najważniejsze wiadomości gospodarcze, społeczne, polityczne lub ogólne, które wydarzyły się w Holandii. Polscy redaktorzy przygotowują wyczerpujące artykuły dla Polaków, aby mogli być na bieżąco z tym, co dzieje się w tym kraju. 

Postęp technologiczny zdecydowanie ułatwia podróżowanie i adaptację zagranicą. Dołącz do społeczności Głosu Polskiego, jednego z największych serwisów informacyjnych dla naszych rodaków w Holandii.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*