Testujemy telewizor LG OLED 65CX3. Sprawdź, jakie ma funkcje!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcesz kupić nowy telewizor? Sprawdź, jakie technologie proponuje marka LG. Dowiedz się, czym jest funkcja ThinQ oraz dlaczego warto zainwestować w procesor Alfa trzeciej generacji AI. Wybierz urządzenie, które stanie się centrum domowej rozrywki i zachwyci całą rodzinę.

Telewizor LG OLED 65CX3 – poznaj jego najważniejsze funkcje

Nowoczesne telewizory pozwalają na wiele aktywności. Można podłączyć je do Internetu i wykorzystać ekran do prezentacji zdjęć, filmów i seriali. Najnowsze modele sprawdzają się także do gier. Przy zakupie sprzętu warto dobrze zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami. Jedną z najciekawszych propozycji dostępnych na rynku jest telewizor LG OLED 65CX3. Dlaczego jest tak doceniany przez użytkowników? Jakie są jego najważniejsze funkcje i u kogo sprawdzi się najlepiej? Oto co mówią eksperci.

Funkcja ThinQ

Inteligentne technologie ułatwiają obsługę urządzeń oraz pozwalają zaoszczędzić wiele czasu. Idealnym tego przykładem jest funkcja ThinQ. Telewizor rozpoznaje ludzki głos i reaguje na wydawane przez użytkownika polecenia. Co więcej, sterowanie dotyczy nie tylko tego jednego sprzętu, ale wszystkich domowych urządzeń skonfigurowanych z IoT. Na pewno docenisz fakt, że komendy głosowe przetwarzane są w języku polskim. Wystarczy użyć innowacyjnego pilota Magic. ThinQ to sposób na wdrożenie systemu inteligentnego domu, który jest w pełni dostosowany do indywidualnych oczekiwań jego mieszkańców.

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Jednym z najważniejszych kryteriów doboru telewizora powinna być jakość obrazu i dźwięku. Marka LG proponuje w tym zakresie kilka wyjątkowych rozwiązań. Model OLED 65CX3 został wyposażony w:

• procesor Alfa 9 trzeciej generacji AI,

• technologię Dolby Vision IQ i Dolby Atmos,

• funkcję HGiG,

• OLED Motion Pro.

Połączenie tych technologii doskonale sprawdza się przy różnych aktywnościach. Algorytmy głębokiego uczenia automatycznie dobierają optymalne ustawienia obrazu. Zlikwidowano rozmazanie w ruchu, dzięki czemu użytkownicy sprzętu mogą dostrzec najmniejsze detale na przykład w trakcie oglądania rozgrywek sportowych. Gracze szczególnie docenią funkcję HGiG, która dostosowuje parametry grafiki do parametrów telewizora. Wyświetlany obraz wyróżnia się dużą realistycznością, co pozwala w pełni przenieść się w świat rozgrywki. Na uwagę zasługują również ustawienia dźwięku. W razie potrzeby do urządzenia można podłączyć dodatkowe głośniki.

Redukcja emisji niebieskiego światła

W telewizorach LG OLED zastosowano redukcję niebieskiego światła. Oznacza to, że widzowie mogą wpatrywać się w ekran bez obaw o szkodliwe działanie migającego obrazu na ich wzrok. Korzystanie ze sprzętu jest bezpieczniejsze oraz bardziej komfortowe. To rozwiązanie przydaje się szczególnie w trakcie długich maratonów filmowych oraz grania na konsoli ze znajomymi.

Dostępność materiałów

Użytkownicy telewizora LG OLED 65CX3 zyskują dostęp do różnych aplikacji. Wśród najpopularniejszych można wymienić Netflixa oraz Apple TV. Z odbiornikiem typu smart możesz oglądać seriale, kanały sportowe i rozrywkowe w serwisach streamingowych. Wielu widzów decyduje się na wypożyczenie lub zakup ulubionych filmów w systemie VOD. Telewizor szybko staje się centrum domowej rozrywki, ponieważ każdy znajdzie w nim treści odpowiednie dla siebie. Można w prosty sposób podłączyć go do Internetu i skonfigurować ze swoimi potrzebami.

Telewizory LG OLED – wybór polecany przez ekspertów

Jak wybrać odpowiedni telewizor? Zwróć uwagę na jakość dźwięku i obrazu oraz sposób obsługi urządzenia. Dopasuj jego możliwości, do stylu życia swojej rodziny. Nie wiesz, jaki model wybrać? Wiele ciekawych funkcji ma LG OLED 65CX3 dostępny między innymi w sklepie Neonet. Wykorzystasz go do odtwarzania seriali i filmów oraz gier na konsoli. Kup już dziś i ciesz się domową rozrywką na najwyższym poziomie!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*